Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. 

W sobotę ruszamy do Drzonkowa

Drzonków, 8.06.2024r. - zapowiedź

W najbliższą sobotę odbędą się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w pływaniu. Na olimpijskim basenie w Drzonkowie o długości 50m wystartuje blisko 168 zawodników z 17 klubów. Świebodzińską sekcję będzie reprezentować 34 pływaków wieku od 10 do 18 lat. 

Dla większości naszych zawodników będzie to ostatni sprawdzian w tym sezonie, kolejny dopiero we wrześniu. Dla pozostałych mistrzostwa dadzą odpowiedź na to, czy przygotowania do najważniejszych imprez tego roku idą w dobrym kierunku. Kilkoro z nich wystąpi w rocznikowych Mistrzostwach Polski już na początku lipca, kilkunastu zaprezentuje się w zawodach zagranicznych Montenegro Open w połowie lipca. 

LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW

LISTA ZGŁOSZONYCH KLUBÓW

LISTA STARTOWA 

Na zawodach wystąpimy w chabrowych koszulkach z logo Lubuskie Warte Zachodu i zaprezentujemy transparent. Wszystko to zostało zakupione w ramach zadania publicznego realizowanego przez nasze Stowarzyszenie pn. “Lubuskie Totisy w swoim żywiole” - promocja Województwa Lubuskiego poprzez pływanie na arenach krajowych i zagranicznych. Z kolei współfinansującym transport i opłatę startową będzie Powiat Świebodziński.